
EBC - Vee Rotors for USA Built machines (VR534BLK)
| SKU | VR534BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR534BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $428.59
-65%$428.59
$150.01Description
| SKU | VR534BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 0.9 |











