
EBC - Vee Rotors for USA Built machines (VR523BLK)
| SKU | VR523BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR523BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $347.47
-65%$347.47
$121.61Description
| SKU | VR523BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |











