✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - Vee Rotors for USA Built machines (VR019BLK)
| SKU | VR019BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR019BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
$159.47
Original: $455.63
-65%EBC - Vee Rotors for USA Built machines (VR019BLK)—
$455.63
$159.47Description
| SKU | VR019BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |











