
EBC - New Plain Silver Centre Hub Oversize Discs - 280mm - C/W Bracket (OSX6389)
| SKU | OSX6389 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 3 |
| SKU | OSX6389 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 3 |
Original: $375.86
-65%$375.86
$131.55Description
| SKU | OSX6389 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 3 |











