
EBC - New Plain Silver Centre Hub Oversize Discs - 280mm - C/W Bracket (OSX6032E)
| SKU | OSX6032E |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 0.2 |
| SKU | OSX6032E |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 0.2 |
Original: $496.19
-65%$496.19
$173.67Description
| SKU | OSX6032E |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 0.2 |











