
EBC - New Plain Silver Centre Hub Oversize Discs - 250mm - C/W Bracket (OSX1191)
| SKU | OSX1191 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 3 |
| SKU | OSX1191 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 3 |
Description
| SKU | OSX1191 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 3 |











