
EBC - New Orange Centre Hub Oversize Discs - 280mm - C/W Bracket (OSX6032EORG)
| SKU | OSX6032EORG |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 0.2 |
| SKU | OSX6032EORG |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 0.2 |
Original: $471.85
-65%$471.85
$165.15Description
| SKU | OSX6032EORG |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 0.2 |











