
EBC - Front Floating 381mm/15" Oversize Vee Rotor - 5mm thick (OSVR516-15)
| SKU | OSVR516-15 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 381mm |
| Weight | 0 |
| SKU | OSVR516-15 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 381mm |
| Weight | 0 |
Original: $428.59
-65%$428.59
$150.01Description
| SKU | OSVR516-15 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 381mm |
| Weight | 0 |











