
EBC - Front Floating 355mm/14" Oversize Vee Rotor - 5mm thick (OSVR516-14)
| SKU | OSVR516-14 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 355mm |
| Weight | 0 |
| SKU | OSVR516-14 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 355mm |
| Weight | 0 |
Original: $429.94
-65%$429.94
$150.48Description
| SKU | OSVR516-14 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 355mm |
| Weight | 0 |











