
EBC - EBC VR Scooter Disc (VR9128)
| SKU | VR9128 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR9128 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $329.89
-65%$329.89
$115.46Description
| SKU | VR9128 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 0.9 |











