✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC VR Floating Scooter Disc (VR9145BLK)
| SKU | VR9145BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 267mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR9145BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 267mm |
| Weight | 0.9 |
$277.16
EBC - EBC VR Floating Scooter Disc (VR9145BLK)—
$277.16
Description
| SKU | VR9145BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 267mm |
| Weight | 0.9 |











