✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Vintage Design Discs (VMD656)
| SKU | VMD656 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 1 |
| SKU | VMD656 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 1 |
$440.76
EBC - EBC Vintage Design Discs (VMD656)—
$440.76
Description
| SKU | VMD656 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 1 |











