✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Vee Disc Red Centre (VR2074RED)
| SKU | VR2074RED |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR2074RED |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 0.9 |
$354.23
EBC - EBC Vee Disc Red Centre (VR2074RED)—
$354.23
Description
| SKU | VR2074RED |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 0.9 |











