✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Vee Disc Green Centre (VR4166GRN)
| SKU | VR4166GRN |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR4166GRN |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
$130.61
Original: $373.16
-65%EBC - EBC Vee Disc Green Centre (VR4166GRN)—
$373.16
$130.61Description
| SKU | VR4166GRN |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |











