
EBC - EBC Vee Disc Gold Centre (VR694GLD)
| SKU | VR694GLD |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 330mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR694GLD |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 330mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $477.26
-65%$477.26
$167.04Description
| SKU | VR694GLD |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 330mm |
| Weight | 0.9 |











