✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Vee Disc Gold Centre (VR646GLD)
| SKU | VR646GLD |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR646GLD |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 0.9 |
$162.31
Original: $463.74
-65%EBC - EBC Vee Disc Gold Centre (VR646GLD)—
$463.74
$162.31Description
| SKU | VR646GLD |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 0.9 |











