
EBC - EBC Vee Disc Blue Centre (VR800BLU)
| SKU | VR800BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 308mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR800BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 308mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $500.25
-65%$500.25
$175.09Description
| SKU | VR800BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 308mm |
| Weight | 0.9 |











