
EBC - EBC Vee Disc Blue Centre (VR694BLU)
| SKU | VR694BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 330mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR694BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 330mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $493.49
-65%$493.49
$172.72Description
| SKU | VR694BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 330mm |
| Weight | 0.9 |











