
EBC - EBC Vee Disc Blue Centre (VR3104BLU)
| SKU | VR3104BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR3104BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $333.95
-65%$333.95
$116.88Description
| SKU | VR3104BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |











