
EBC - EBC Vee Disc Blue Centre (VR2127BLU)
| SKU | VR2127BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR2127BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $365.04
-65%$365.04
$127.76Description
| SKU | VR2127BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0.9 |











