
EBC - EBC Vee Disc Blue Centre (VR2074BLU)
| SKU | VR2074BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR2074BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $389.38
-65%$389.38
$136.28Description
| SKU | VR2074BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 0.9 |











