✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Vee Disc Blue Centre (VR1003BLU)
| SKU | VR1003BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR1003BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 0.9 |
$133.92
Original: $382.62
-65%EBC - EBC Vee Disc Blue Centre (VR1003BLU)—
$382.62
$133.92Description
| SKU | VR1003BLU |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 0.9 |











