
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR521BLK)
| SKU | VR521BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR521BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $439.41
-65%$439.41
$153.79Description
| SKU | VR521BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |











