✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR520BLK)
| SKU | VR520BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR520BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
$128.71
Original: $367.75
-65%EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR520BLK)—
$367.75
$128.71Description
| SKU | VR520BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |











