
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR4166BLK)
| SKU | VR4166BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR4166BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $385.33
-65%$385.33
$134.87Description
| SKU | VR4166BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |











