
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR4159BLK)
| SKU | VR4159BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR4159BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $386.68
-65%$386.68
$135.34Description
| SKU | VR4159BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |











