
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR3089BLK)
| SKU | VR3089BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR3089BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $336.65
-65%$336.65
$117.83Description
| SKU | VR3089BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 0.9 |











