
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR3003BLK)
| SKU | VR3003BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR3003BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $378.57
-65%$378.57
$132.50Description
| SKU | VR3003BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |











