
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR2128BLK)
| SKU | VR2128BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR2128BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $344.76
-65%$344.76
$120.67Description
| SKU | VR2128BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0.9 |











