
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR2119BLK)
| SKU | VR2119BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR2119BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $320.43
-65%$320.43
$112.15Description
| SKU | VR2119BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 0.9 |











