
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR1171BLK)
| SKU | VR1171BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR1171BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $396.14
-65%$396.14
$138.65Description
| SKU | VR1171BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 0.9 |











