
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR020BLK)
| SKU | VR020BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR020BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $479.97
-65%$479.97
$167.99Description
| SKU | VR020BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |











