
EBC - EBC Vee Disc Black Centre (VR010BLK)
| SKU | VR010BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
| SKU | VR010BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |
Original: $446.17
-65%$446.17
$156.16Description
| SKU | VR010BLK |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 0.9 |











