
EBC - EBC Stainless Rear Disc (MD524)
| SKU | MD524 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD524 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $246.07
-65%$246.07
$86.12Description
| SKU | MD524 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 2.6 |











