
EBC - EBC Stainless Rear Disc (MD523)
| SKU | MD523 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD523 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $231.20
-65%$231.20
$80.92Description
| SKU | MD523 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |











