
EBC - EBC Stainless Front Disc (MD526)
| SKU | MD526 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD526 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $227.14
-65%$227.14
$79.50Description
| SKU | MD526 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











