
EBC - EBC Solid S/Steel Disc (MD620)
| SKU | MD620 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD620 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $197.39
-65%$197.39
$69.09Description
| SKU | MD620 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |











