
EBC - EBC Solid Rear Street Bike Disc With Contoured Profile (MD690C)
| SKU | MD690C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD690C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $298.80
-65%$298.80
$104.58Description
| SKU | MD690C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











