✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC Solid Rear Street Bike Disc With Contoured Profile (MD680C)
| SKU | MD680C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 305mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD680C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 305mm |
| Weight | 2.6 |
$150.95
Original: $431.29
-65%EBC - EBC Solid Rear Street Bike Disc With Contoured Profile (MD680C)—
$431.29
$150.95Description
| SKU | MD680C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 305mm |
| Weight | 2.6 |











