
EBC - EBC Solid Rear Street Bike Disc With Contoured Profile (MD1132C)
| SKU | MD1132C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1132C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $428.59
-65%$428.59
$150.01Description
| SKU | MD1132C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |











