
EBC - EBC Scooter Disc Full Circle Profile (MD9174D)
| SKU | MD9174D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 1.36 |
| SKU | MD9174D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 1.36 |
Original: $442.11
-65%$442.11
$154.74Description
| SKU | MD9174D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 1.36 |











