
EBC - EBC S/Steel Solid Disc (MD891)
| SKU | MD891 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD891 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $509.71
-65%$509.71
$178.40Description
| SKU | MD891 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 299mm |
| Weight | 2.6 |











