EBC - EBC S/Steel Solid Disc (MD880)
| SKU | MD880 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 245mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD880 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 245mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $196.04
-65%$196.04
$68.61Description
| SKU | MD880 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 245mm |
| Weight | 2.6 |











