
EBC - EBC S/Steel Solid Disc (MD879)
| SKU | MD879 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 265mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD879 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 265mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $219.03
-65%$219.03
$76.66Description
| SKU | MD879 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 265mm |
| Weight | 2.6 |











