
EBC - EBC S/Steel Solid Disc (MD869)
| SKU | MD869 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD869 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $231.20
-65%$231.20
$80.92Description
| SKU | MD869 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 10 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 2.6 |











