✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC S/Steel Solid Disc (MD851)
| SKU | MD851 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 220mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD851 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 220mm |
| Weight | 2.6 |
$58.68
Original: $167.65
-65%EBC - EBC S/Steel Solid Disc (MD851)—
$167.65
$58.68Description
| SKU | MD851 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 220mm |
| Weight | 2.6 |











