
EBC - EBC S/Steel Solid Disc (MD845)
| SKU | MD845 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD845 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $183.87
-65%$183.87
$64.35Description
| SKU | MD845 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |











