
EBC - EBC S/Steel Solid Disc (MD1182RS)
| SKU | MD1182RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 330mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1182RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 330mm |
| Weight | 2.6 |
Description
| SKU | MD1182RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 330mm |
| Weight | 2.6 |











