
EBC - EBC Prolite Contour Front Floating Disc (MD1169CF)
| SKU | MD1169CF |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 3 |
| Diameter | 220mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1169CF |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 3 |
| Diameter | 220mm |
| Weight | 2.6 |
Description
| SKU | MD1169CF |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 3 |
| Diameter | 220mm |
| Weight | 2.6 |











