
EBC - EBC Pro Lite Rear Disc (MD528)
| SKU | MD528 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD528 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $439.41
-65%$439.41
$153.79Description
| SKU | MD528 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |











